Алюмінієві системи. ВІКНА

 

Вікна з термоізоляцією Alutech ALT W62

Система ALTW62 являє собою термоізольовану серію профілів з монтажною глибиною 62 мм, призначена для виготовлення віконних, дверних або вітражних конструкцій різної конфігурації та ступеня складності, які повинні відповідати підвищеним теплотехнічним та звукоізоляційним вимогам.

 

Вікна з термоізоляцією Alutech ALT W72

 

Система ALT W72 служить для виготовлення віконних, дверних та більш складних світлопрозорих конструкцій, призначених для сучасних енергоефективних та пасивних будинків. Нові технології та матеріали, сучасні способи проектування дозволяють виготовляти конструкції у відповідності з найвищими вимогами.

 

Вікна без термоізоляції Alutech ALT C48

 

Конструкції алюмінієвої системи ALT C48 призначені для установки на внутрішні та зовнішні прорізи стін будівель. Система дозволяє виготовляти конструкції зовнішніх та внутрішніх дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп, тамбурів або вітрин та внутрішніх перегородок в будь-яких адміністративних, громадських будівлях або приміщеннях (магазини, гіпермаркети, бізнес-центри, офіси компаній, торгові павільйони, ринки, АЗС, аеропорти та залізничні вокзали, автостанції та ін).

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *