10 міфів про пластикові вікна

Міф 1 Бруд після монтажу

 

 

Монтаж будь-якого вікна залишає після себе пил, бруд, залишки матеріалів. Це нормально. Але варто відзначити, що монтаж пластикових вікон в меншому ступені залишає бруд, оскільки мова йде про використання матеріалу в установці, що не залишає відходів. Зазвичай в обов’язок монтажників входить прибирання сміття після проведення робіт, і це обумовлюється в договорі, тому бруд після монтажу якщо залишається, то зовсім не на довгий час.

 

Міф 2 Вікна пвх не є екологічними

 

 

 

Якщо люди чують, що до складу пластикових вікон входить полівінілхлорид, то це означає, що, вони не є екологічно чистими. Багато потенційних власників новеньких пластикових вікон побоюються, що вони виробляються зі свинцю.
Оскільки натуральність і екологічність – це різні поняття, можна швидко розвіяти цей міф. Справа в тому, що дійсно, вікна ПВХ виготовляються за допомогою складного хімічного синтезу. Але він має унікальні та безпечні для людини властивості. До того ж пластик всюди використовується в сучасному світі. А свинцю в пластиці не більше, ніж у кришталі, тому не варто побоюватися там, де небезпеки немає.

 

Міф 3 Краще вибирати дерев’яні вікна

 

 

На сьогоднішній день у світі використовують рами для вікон з пластика 45% жителів, дерев’яні вікна замовляють 28% населення та алюмінієві вікна експлуатують 25% жителів Землі. До того ж пластикові вікна коштують дешевше дерев’яних рам.

 

Міф 4 Краще купувати вікна європейської якості

 

 

Звичайно, європейські виробники є на сьогоднішній день фаворитами в процесі виробництва вікон пвх, але, на жаль, мало хто з них адаптує профілі під особливі кліматичні умови. Тому вибір треба робити, виходячи з того, як виробник працює в цьому напрямку.

 

Міф 5 Чим більше камер, тим краще

 

 

Готове вікно, що має більшу кількість профілів, є дійсно унікальним і надійним щодо забезпечення тепла в приміщенні. Але якщо немає особливих кліматичних умов, де важливо забезпечити теплозахист, досить використовувати вікна пвх з трьох камер, а не з шести, це обійдеться дешевше.

 

Міф 6 Пластикові вікна не дихають

 

 

Раніше стикування рами з прорізами була неякісною, і тому в приміщенні при направленому вітрі завжди був протяг. Сьогодні вікна пвх не пропускають зайве повітря, конденсат утворюється на стінах. І в цьому випадку можна просто провітрювати приміщення, використовуючи спеціальні системи.

 

Міф 7 Вікна пвх стандартні за кольором та розмірам

 

 

Звичайно, білий колір профілю є стандартним, але можна використовувати сьогодні кольорові плівки для додаткової прикраси інтер’єру.

 

Міф 8 Жовтіє профіль

 

 

Профілі вікон ПВХ жовтіють, якщо зроблені неякісно виробниками, які прагнуть заощаджувати і скорочувати витрати на стадії виробництва. Треба купувати якісні пластикові вікна від перевірених виробників.

 

Міф 9 Швидко брудниться матовий профіль

 

 

 

Матовий профіль брудниться рівно стільки ж, як і глянцевий. Доглядати за ним просто, використовуючи мильний розчин. Але не слід використовувати бензин, розчинники, кислоти при очищенні профілю.

 

Міф 10 Пластикові вікна коштують дорого

 

Дійсно, коли вперше з’явилися на ринку вікна пвх, їх вартість була недоступна для багатьох сімей. Але сьогодні економія електроенергії і опалювальних систем, внаслідок їх використання очевидна. До того ж пластикові вікна коштують дешевше дерев’яних вікон.

 

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *