Металопластикові вікна: що потрібно знати при виборі?

 

Часто пластикові вікна називають євровікнами, склопакетами, вікнами ПВХ та ін.. Давайте розберемося, чи вірно це. З одного боку визначення євровікна відноситься до пластикових вікон, через те, що пластикові вікна до нас прийшли з Європи, й батьківщиною пластикового вікна закономірно вважається Німеччина, тому й досі багато покупців віддають перевагу саме німецьким маркам. Формулювання «склопакет», не зовсім точно визначає пластикове вікно, тому що сам склопакет є лише складовою частиною такого вікна. Вікна ПВХ – так найчастіше називають пластикові вікна професіонали, саме слово ПВХ є абревіатурою від полівінілхлориду, основної речовини з якого виготовляють профіль для пластикових вікон.

Звичайним покупцям, які вперше стикаються з пластиковими вікнами, визначення профіль ПВХ взагалі нічого не говорить, про те, багато з них знають такі назви, як вікна Rehau, вікна Veka та інші. Дозвольте пояснити, що Rehau, Veka, а також багато інших іноземних найменувань є як раз брендами компаній виробників пвх-профілю, а не тими, хто виготовляє пластикові вікна.

Отже, пластикові вікна складаються з пвх-профілю, склопакета, а також фурнітури. Щоб отримати якісний виріб, пластикові вікна повинні бути оснащені хорошою фурнітурою. Це означає, що фурнітура повинна бути зносостійкою, високотехнологічною, мати привабливий дизайн. За бажанням пластикові вікна можна оснастити протизламною фурнітурою або подбати про своїх дітей, встановивши спеціальну фурнітуру, що включає в себе дитячі замки та ручки. Для того, аби не пошкодувати про вкладені гроші в пластикові вікна, потрібно зважено підійти до вибору фурнітури і подальшого догляду за нею. Навіть сама хороша фурнітура має властивість виходити з ладу, аби це відбувалося як можна рідше, її необхідно регулювати не менше одного разу на пів року, також необхідно змащувати фурнітуру спеціальними засобами.

Але, не варто сподіватися, що усі комплектуючі для пластикових вікон однакові. Замовляючи пластикові вікна, ми рекомендуємо не економити: якщо вам пропонують свідомо низьку вартість на пластикові вікна, це означає, що компанія-продавець свідомо економить на комплектуючих.

 

На чому економлять виробники дешевих пластикових вікон

Профіль

Домішування до складу профілю вторинної сировини.
Всередину профілю додаються вставки з вторинної сировини.
Використання полегшеного об’єктного ПВХ
Використання профілю невідомого походження з наклейкою відомого бренду

 

 

Скло

Використання неполірованого Float скла.
Зменшення ширини скла з 4 мм до 3мм.
Використання дешевих герметиків у склопакеті.
Відсутність або мала кількість вологопоглинача в дистанційних планках склопакету.

 

 

Підсилювач

Замість оцинкованої сталі встановлюють чорний метал.
Використання тонкого підсилювача 0,6-0,8 мм.
Повна відсутність підсилювача.
Вибіркова установка армування.

 

 

 

 

Фурнітура

Використання пластикових силових елементів замість металевих.
Використання неповного комплекту фурнітури.
Відсутність нижньої обв’язки.
Використання підробок відомих брендів.

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *