Пластикові вікна з системою клімат-контролю

 

 

 

При зачиненому вікні в приміщенні стає душно, а при відкритому – дуже шумно? Частинки пилу, які проникають з вулиці, й нестача свіжого повітря погіршує загальний локальний клімат приміщення. Всіх цих проблем реально уникнути, потрібно всього лише встановити вікна ПВХ з системою клімат-контролю. В цьому випадку навіть при закритих вікнах в приміщення буде надходити свіже повітря без пилу, алергенів та інших шкідливих часток.

 

Що таке пластикові вікна з системою клімат-контролю?

 

Незважаючи на те, що на ринку ПВХ вікон з клімат-контролем з’явилися не так давно, зараз вони доступні кожному споживачеві. Такі вікна дуже привабливі виходячи з їх практичності, функціональності та довговічності. Навіть вартість таких вікон не є захмарною – установка таких конструкцій цілком реальна. В Європі вікна ПВХ з системою клімат-контроль вже довгі роки користуються популярністю, а відгуки клієнтів тільки позитивні. Це також підтверджують той факт, що такі конструкції здатні справлятися зі своїми завданнями і повністю себе виправдовують.

Встановивши стандартні вікна ПВХ, майже всі власники будинків, квартир або кабінетів зіткнулися з проблемою провітрювання через пил, протяги та сторонні шуми, які проникають при відкритих вікнах з вулиці. В непровітрюваному приміщенні перебувати важко також – це може погіршити настрій та самопочуття, знизити працездатність. У результаті підвищеної вологості на вікнах може з’явиться цвіль, конденсат та грибок. Провітрювання допомагає уникнути цих проблем, але воно проблемне у будь-який час року: в літню пору в приміщення можуть потрапити комахи та пил, а в зимову – холод та морози. Система клімат-контролю дозволяє вирішити проблему провітрювання.

«Дихаючі» ПВХ вікна регулюють подачу кисню в приміщення автоматично, зберігаючи кращий рівень повітрообміну та вологості.

 

 

Як влаштовані ПВХ вікна з системою клімат-контролю

 

Функція клімат-контроль забезпечується використанням спеціального клапана для вентиляції, який встановлюється у верхню частину рами. Клапан такого типу можна встановити на пластикове вікно на стадії виробництва або оснастити їм готову та встановлену конструкцію. Всередині клапан клімат-контролю має особливий отвір, через який з вулиці повітря просочується в приміщення й адаптується до його температури. Клапан також облаштовано затулкою, яка розкривається й закривається автоматично, регулюючи провітрювання. Тому, вікна ПВХ з системою клімат-контролю дозволяють досягти раціонального повітрообміну без зниження температури всередині приміщення чи протягів. Крім того, взимку можна повністю закрити затулку клапана, аби перекрити надходження холодного повітря з вулиці.

 

 

Клапан клімат-контролю фактично непомітний і не псує зовнішній вигляд вікна. З його допомогою в приміщенні, яка має площу 25 квадратних  метрів можна за 8 годин на сто відсотків оновити повітря. При всьому цьому власники приміських будинків, квартир чи кабінетів при установці вікон ПВХ з системою клімат-контролю на сто відсотків позбавляється від проблем з випаданням конденсату, виникненням протягів, проникненням алергенів та пилу.

Але варто відзначити, що не завжди є можливість установки пластикових вікон з системою клімат-контролю. Система клімат-контролю не буде працювати в приміщеннях з поганою вентиляцією.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *