Дверна фурнітура Armadillo

Можна сказати, що мода – це те, як ви бачите себе і свій навколишній світ. Ми цінуємо ваш час і хочемо запропонувати вашій увазі продукцію Armadillo. Не треба шукати те, що вам потрібно в різноманітті торгових марок і пропозицій, дизайнери і технологи Armadillo вже зробили цю роботу за вас. Вам залишилося лише вибрати в каталозі Armadillo виріб, виходячи зі своїх побажань і переваг. Armadillo пропонує вам широкий асортимент дверної фурнітури, що відповідає сучасним тенденціям в моді і найвищим вимогам якості. Armadillo – це:

  • дверні ручки;
  • фурнітура для міжкімнатних і вхідних дверей;
  • дверні петлі;
  • замки, засувки, засувки;
  • доводчики.

Що таке якість від Armadillo?

Вісім захисних шарів, послідовно наносяться на тіло ручки за технологією багатошарового покриття TITANIUM®, забезпечують високу стійкість до зовнішніх впливів і бездоганний зовнішній вигляд на весь термін експлуатації продукції.

Дверні петлі виробляються тільки з латуні. Для забезпечення м’якого і безшумного ходу петлі її механізм забезпечений підшипником.

Замки, засувки і дверні доводчики зберігають працездатність до 1 мільйона циклів!

Всі перераховані вище якості виділяють Armadillo серед лідируючих виробників дверних ручок і фурнітури, а на підтвердження цього визначено максимально можливий гарантійний термін роботи виробів без втрати якості. Надійність, широта асортименту і ексклюзивна колірна гамма задовольнять вимоги навіть самого вимогливого клієнта!

Каталоги продукції

Armadillo urban

Armadillo legend

Armadillo classic

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *