БАЛКОН ПІД КЛЮЧ Скління та оздоблення балконів та лоджій

Замовивши «Балкон під ключ», ви знімаєте з себе зайві турботи —  наші фахівці виконають усе необхідне: демонтаж, підбір і доставка матеріалу, монтажні та оздоблювальні роботи, а вам залишається лише визначитися, яку саме конструкцію ви хочете зробити зі свого балкона і вибрати дизайн зовнішнього вигляду, а потім прийняти готову роботу.

Комплексна послуга — поняття широке. Можливо, ви не тільки захочете утеплити лоджію або балкон і порадувати себе красивою обробкою, а докорінно змінити конструкцію. Тому послуга «Балкон під ключ» може містити в собі абсолютно різні переліки з усіх існуючих робіт:

 

Скління балконів та лоджій

 

Холодне скління

 

 

Тепле скління

 

 

Французьке скління

 

 

Безрамне скління

 

 

Винос балкона

 

 

 

Установка даху

 

 

Ваш балкон знаходиться на останньому поверсі? Отже, для вас є особливо актуальним питання про виготовлення даху для балкона. Ми пропонуємо своїм клієнтам послугу з монтажу дахів для балконів та лоджій, які розташовані на верхніх поверхах або з будь-яких причин не мають верхньої плити.

 

Зведення парапету з піноблоків, встановлення зміцнювальних каркасів

 

 

Об’єднання балкона або лоджії з суміжною кімнатою

 

 

Людям, що живуть у малогабаритних квартирах, добре знайоме бажання будь-яким способом розширити житловий простір. Щасливим володарям лоджії зробити це значно простіше, об’єднавши її із суміжною кімнатою. Це може бути кухня, вітальня, дитяча або спальня. 

Стіна, що розділяє кімнату і лоджію, у більшості випадків — несуча. Щоб її знесення був безпечним, фахівці своєї справи видаляють тільки частину стіни, залишивши невелику перегородку. Запросивши дизайнера інтер’єру, ви зможете використовувати її з найбільшою користю, перетворивши з недоліку в гідність: красиву полку, стильну барну стійку або обідній столик. Якщо ви все ж вирішите видалити перегородку, то потрібно буде провести точні розрахунки, скласти проект перепланування з урахуванням зміцнення отвору, підготувати відповідні документи для погодження.

 

Оздоблення зовнішньої частини балкона термостійкими і вологостійкими матеріалами

 

 

Утеплення балкона

Вибір утеплення

Пінопласт вважається «класикою» утеплення. Він на 98% складається з повітря, звідси – його легкість і навіть невагомість.

Перевагами пінопласту є його постійність – на його цілісність і структуру не способи вплинути ні перепади температури, вологість. А високі теплоізолюючі властивості роблять його лідером серед варіантів утеплення. Не менш важливий момент – навіть при підвищеній вологості на поверхні і всередині пінопласту не утворюється грибок.

 

Пінополітирол – досить поширений матеріал, який забезпечує надійний захист від холоду, не піддається процесам гниття і запобігає випаданню конденсату.

 Пінополітирол– відмінне рішення у  випадках розширення площі кухні або кімнати

 

 

 

 

Внутрішня фінішна обробка 

 

Вибираючи матеріал для внутрішньої обшивки, треба враховувати його основні характеристики – міцність, вологостійкість, довговічність, здатне витримувати перепади температур і несприятливі погодні умови.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *