Блокуючий замок на вікна “Безпека для Ваших дітей”

Baby Safe Lock

У ранньому віці у дитини з’являється і стрімко зростає інтерес до навколишнього його середовищі, тому він досліджує, вивчає, випробовує практично все, що бачить. З огляду на адаптації до навколишнього світу він робить безліч мимовільних рухів і дій, наприклад, відкриває вікно, намагаючись з’ясувати, а що ж ховається за ним. Безумовно, це привід для занепокоєння з боку батьків. Нестримний інтерес дітей рідко можна зупинити, однак можна скоротити кількість можливостей для його задоволення. У випадку з вікнами досить буде поставити спеціальні блокуючі замки . Вони входить в категорії «товари для безпеки дітей», забезпечуючи високий захист в процесі користування дитиною вікон в будинку. Компанія super-vikna рекомендує  гарантований захист для Ваших дітей «Baby Safe Lock»

 

Сфера застосування

 

для будинку

Будинок – місце, де ми хочемо відчувати себе в цілковитій безпеці. Особливо актуальне поняття безпеки в будинку стає, коли в родині з’являються і зростають діти. Компанія BSL вирішила проблему «відкрите вікно» – потенційно небезпечна зона для допитливого дитини.

«Baby Safe Lock» Замки дуже зручні в установці і експлуатації. Встановлені на вікна блокуючі замки BSL, означають що найменші члени родини знаходяться в безпеці, а батьки з легкістю можуть провітрювати приміщення. Замок блокує поворотну функцію створки, відкидну при цьому залишаючи активний! Блокатори BSL забезпечать повну безпеку в будинку, якщо будуть встановлені на всі активні створки в будинку, так як дитина може відкрити вікно в будь-якій кімнаті, а не тільки в дитячій .

 

Для комерційного сектора

Забезпечення безпеки в громадських установах вважається обов’язковою мірою.

– Школи
– Установи дошкільної освіти
– Вищі навчальні заклади
– Соціальні установи
– Об’єкти готельного комплексу
– Рекреаційні та оздоровчі заклади

Всі ці об’єкти передбачають великі скупчення людей різного віку, відповідальність за безпеку яких лягає на плечі власників і керуючих цими об’єктами. Замок безпеки немовлят пропонує функціональне рішення для посилення контролю доступу та безпеки в установах комерційного сектора.

переваги

  • можливість установки на будь-якому вікні – всі типи металопластикових та дерев’яних вікон, незалежно від їх конфігурації;
  • передбачає блокування тільки розкриття вікна, залишаючи можливість залишити його на провітрювання;
  • найпростіший монтаж – не вимагає залучення професійної допомоги;
  • компактні розміри, естетичний зовнішній вигляд – замок не порушує загальний стиль в інтер’єрі або оформлення простору вікна.

 

Є в наявності !

(150- гр. 1-шт.) 

замовляйте вже зараз!

тел.+38 (098) 705-00-23
тел.+38 (050) 642-24-00

 

 

 

Сайт виробника http://babysafetylock.com.ua/ua

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *