Фасадні панелі

Фасадні (литі) панелі

Міцні та довговічні фасадні (литі) панелі, що імітують природні матеріали виготовлені методом лиття.
Фасадні панелі можна використовувати як для цоколя будівлі, так і для всього фасаду, його окремих елементів (прибудованих труб, веж, переходок, покрівельних ліхтарів, надбудованих поверхів), при будівництві парканів та огорож садових і інших ділянок.

Фасадні (литі) панелі – це екологічно чистий, нетоксичний, штучний оздоблювальний матеріал для облицювання стін будинків. Зовнішній вигляд панелей повністю копіює красу аналогічних натуральних матеріалів, в той час як ціна на оздоблювальні панелі значно нижче.

Технологія виготовлення фасадних панелей

Фасадні панелі виготовляються з композиції на основі поліпропілену, що забезпечує виробу довгий термін експлуатації. Кожна панель міцна і зносостійка, маючи товщину в 3 рази більшу, ніж у вінілового сайдинга. Спеціальні хімічні добавки запобігають вигоряння на сонці, нагріванню та охолодженню панелей, а, відповідно, і всієї будови.
Панелі фасадні (литі) виготовляються із сучасних полімерів методом лиття на термопластавтоматах. Метод ливарного формування (лиття виробів на пластавтоматі) дозволяє отримувати вироби з полімерних матеріалів з практично будь-яким заданим розподілом товщини стінок, і при цьому отримуючи мінімум відходів.

Переваги фасадних панелей

Зберігають декоративні (зовнішній вигляд) і міцності (стійкість до удару, пластичність, відсутність здуття і розшарувань, стійкість до мікробіологічної корозії) властивості протягом не менше 30 років в умовах експлуатації в помірно-холодному і холодному кліматі (при температурах від -50 ° С до + 60 ° С).

  • Мають високу світло- і теплостійкість не менше 30 років в умовах помірного клімату.
  • Фасадні панелі – це нетоксичний і негорючий обробний матеріал.
  • не змінюють колір,
  • стійкі до корозії,
  • витримують перепади температури, не розшаровуються, не ламаються.

 

 

Фагот

Бутовий камінь

Клінкерна цегла

 

Цегла

 

Цегла-Антік

 

Камінь Неаполітанський

Камінь Венеціанський

 

Камінь Флорентійський

 

Скелястий камінь

 

Каньйон

 

Камінь

 

Фасадна плитка

 

Граніт

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *