Підвіконня від німецької компанії Werzalit

Неважливо, чи йде будівництво нової споруди або реконструкція старої, з точки зору будівельників, підвіконня повинно відповідати найвибагливішим будівельним стандартам і архітектурним вимогам. Підвіконня Werzalit виробляються за запатентованою у всьому світі технологією і відповідає найвищим технологічним і естетичним вимогам у відповідності до європейських та світових стандартів.

Результат – незмінна якість підвіконь Werzalit, що володіють унікальними функціональними перевагами. Практично всім виробникам вікон добре відомі підвіконня Werzalit, успішно зарекомендували себе на україньському і світовому ринку. Цей товар незмінно користується підвищеним попитом. Чому?

Гармонія практичність і естетика

Популярність підвіконь Werzalit грунтується, перш за все, на їх винятковій якості, таких, як вологостійкість, міцність на вигин, стійкість до механічних пошкоджень і простота в догляді. Крім того, це ще й суттєвий елемент архітектури при внутрішній обробці приміщень. Елегантний вигляд підвіконь подібний «ізюменці» в інтер’єрі. Він істотно впливає на загальний вигляд всього приміщення і блискуче витримує найвищі естетичні та ергономічні запити. До того ж численні і незмінно красиві декори легко забезпечать будь-яке нестандартне рішення для вашого вікна.

Додайте ще до цих переваг багаторічну гарантію: 25 РОКІВ

Вашій увазі представляємо 4 серії – 4 унікальні дизайнерські рішення з безліччю різноманітних декорів.

exclusiv – популярний, класичний

compact – мінімалізм – сучасне виконання

expona – прямолінійний дизайн, контрастна обробка

system – з нарощеними Капінос

 

Обробка

Підвіконня Werzalit зручні в обробці: можна розкроювати звичайними інструментами, які застосовуються в столярній справі або при виготовленні вікон. Підвіконня легко монтується, підганяється за розміром, комбінується, забезпечуючи будь-яке нестандартне рішення.

Стандарти матеріалу Werzalit під постійним контролем

Стандарти матеріал Werzalit постійно контролюється в спеціальних барокамерах, на стендах і в натуральних кліматичних умовах з несприятливою погодою, і безперервно удосконалюється. У вологому середовищі підвіконня Werzalit зберігають абсолютну щільність.

Таким чином, завдяки багаторічному досвіду і особливості виробництва підвіконня Werzalit мають наступні властивості:

 • Естетична привабливість, великий вибір декорів;
 • висока водостійкість;
 • технологічність;
 • екологічна безпека;
 • морозостійкість до-50С;
 • термостійкість до + 90С і при короткочасному впливі до + 180С;
 • проста обробка і монтаж;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • висока міцність;
 • стійкість до впливу ультрафіолету;
 • зручні розміри;
 • обробка зрізів під колір декору;
 • випускається цільними монолітними плитами.

Тим, хто все ще сумнівається у виборі, досить трохи поміркувати про явні мінуси різних підвіконь. Наприклад, за дерев’яними потрібно періодично доглядати, фарбувати, вони горять, схильні до дії вологи, гниття і поразки мікроорганізмами, з часом змінюють свою форму. Пластикові підвіконня можуть виділяти токсичні речовини і пасуються перед механічними діями. Навряд чи в пошуках товару варто економити на здоровї і красі. Адже в підсумку можна сильно продешевити у всіх сенсах.

Ваше рішення встановити підвіконня Werzalit окупиться надійністю, естетичною привабливістю, довговічністю, невибагливістю і простотою в догляді. Підвіконня німецької якості від Werzalit – Ваш правильний і усвідомлений вибір.

Сайт виробника – http://werzalit.com/en/home.html

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *