Сайдинг

Вініловий сайдинг – облицювальний матеріал, який став справжньою інновацією для українського будівельного ринку. Цей матеріал призначений для облицювання фасадів будівель. З його допомогою можна поліпшити експлуатаційні характеристики будинку і втілити в життя незвичайні дизайнерські рішення. За допомогою незвичайного тиснення, яке повністю повторює малюнок натуральної деревини та оригінальною геометрії вінілові панелі дозволяють надати будинкам естетичний зовнішній вигляд і вміло підкреслити архітектурні елементи. Використання новітніх матеріалів і сучасних технологій дозволяє істотно знизити ціну на цей облицювальний матеріал. Без сумніву, цю особливість оцінять покупці з різними фінансовими можливостями.

 

Переваги
• Унікальні зовнішні якості дають можливість створювати унікальні дизайнерські фасади, чому значною мірою сприяє витончений зовнішній вигляд профілю. Будівлі виглядають презентабельно і навіть елегантно. Присутня різноманітна колірна гамма, зразки якої можна побачити в каталозі продукції.
• Продукція виробляється при повному контролі її якості.
• Використовуються спеціальні антистатичні і матирующие компоненти, які підвищують захисні властивості сайдингу.
• Удосконалено конструкція замків, поліпшена геометрія (висота 23 см, ширина 3,66 см), тому тепер можна легко перевозити облицювальні панелі, не боячись їх деформації.
• Профіль може витримувати критичні температури в діапазоні від +50 до -60 ° С. При цьому не втрачає своїх властивостей після 60 циклів випробувань на морозостійкість. Будучи охолодженим до -20 ° С він витримує удари, не змінюються декоративні та функціональні характеристики матеріалу.
• Горить без виділення диму, нетоксичний.
• Монтаж вертикального вінілового сайдинга проводиться дуже легко. Використовувати профіль можна при оздобленні фасадів будь-яких будівель. При облицюванні будівель панелі можна розташувати вертикально або горизонтально.

Ціна фасадних панелей від – 110 грн. шт.

Деталі уточнюйте у менеджерів.

 

Alta-Siding

«Alta-Siding» – це традиційний двухпереломний сайдинг пастельних тонів, призначений для обробки фасадів житлових, адміністративних і господарських будівель.

параметри панелі

 

FLEX

Сайдинг «FLEX» має підвищену гнучкість і еластичність. При цьому матеріал відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень і низьким коефіцієнтом лінійного розширення.

параметри панелі

BlockHouse

BlockHouse – абсолютно новий вид обробки для ринку фасадних матеріалів в Україні. Форма “блок хауса” істотно відрізняється від класичного вінілового сайдинга. Панелі в точності імітують форму і текстуру дерев’яного зрубу.

параметри панелі

KANADA

Стійкий сайдинг насичених кольорів.

параметри панелі

BlockHouse Slim

BlockHouse Slim – нова лінійка сайдингу під зруб. Сайдинг BlockHouse Slim імітує форму дерев’яного зрубу, володіє добре вираженою текстурою натурального дерева і меншою шириною хвилі в порівнянні з класичним BlockHouse.

параметри панелі

Alta-Board

«Alta-Board» – це спінений сайдинг, який відрізняється підвищеною товщиною панелі і зовнішнім виглядом максимально наближеному до натуральної дошки.

параметри панелі

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *