STEELGUARD

Сторінка знаходиться в стані наповнення

Про торгову марку STEELGUARD

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ STEELGUARD

 

 

ПРОДУКЦІЯ

СЕРІЯ LARGO

Серія LARGO – розкіш справжнього палацу! Такі двері гарантовано вразять Ваших гостей неперевершеним дизайном і збережуть безпеку і спокій Вашого будинку.

Безпрецедентний рівень безпеки конструкції – товщина металу 1,5 мм, 4 ребра жорсткості, надійний двохсистемний замок з функціями анти-зламу, не менше чотирьох проти-знімних ригелів гарантують збереження вашого майна.

Наповнювач полотна і рами, мінеральна вата, і два контури ущільнення збережуть тепло і спокій вашого будинку.

Дизайн. Незалежно від того, який стиль Ви віддаєте перевагу – розкішний модерн або більш стриману класику, вибравши LARGO – Ви на висоті. Накладки МДФ товщиною 16 мм на зовнішньої і внутрішньої поверхні дверей

Характеристика

ДВЕРИ СЕРИИ LARGO

СЕРІЯ AMPIO

Двері серії AMPIO відповідають всім вимогам безпеки, естетики і комфорту. Вони стануть чіткою межею, яка відділяє Ваш затишний будинок від стрімкої дійсності. За порогом двері AMPIO починається реальність, де все так, як хочеться Вам!

Високий рівень безпеки та надійності, якій забезпечують два замки: основний циліндровий і додатковий сульвадний, 4 протизнімних ригелі, товщина металу 1,5 мм і 4 ребра жорсткості

Надійна тепло- і звукоізоляція, яка досягається завдяки наповненню полотна мінеральною ватою і двом контурам ущільнення.

 

Яскравий дизайн для тих, хто полюбляє ексклюзивні рішення в класичному виконанні. Накладки МДФ товщиною 16 і 10 мм на зовнішній і внутрішній поверхні дверей дозволяють обирати будь-який вигляд з кожного боку

Характеристика

ДВЕРІ СЕРІЇ AMPIO

СЕРІЯ GUARD

Двері сейфового типу серії Guard – надійний захисник вашого дому! Новітні розробки в області безпеки, високий рівень шумо- і теплоізоляції, сучасні дизайнерські рішення, для найвимогливіших покупців! 

Найвищий рівень безпеки забезпечений основним двосистемним замком, який посилено двома додатковими замикаючими механізмами – девіаторами, а також додатковим прихованим замком Gerda Tytan, що повністю виключає можливість несанкціонованого проникнення в ваш дім.

Тепло- і шумоізоляція. Три контури ущільнення, а також заповнення полотна мінеральною ватою збережуть комфорт і затишок вашого дому.

 

Неперевершений дизайн в стилі hi-tech, декоративні МДФ панелі 16 мм зовні і зсередини дверей, декоративні елементи зі скла і акрилового композиту.

Характеристика

 

СЕРІЯ FORTE+

Чудовий вибір для вашої квартири! Традиційно висока заводська якість.

Рівень безпеки та надійності конструкції класу “преміум”. Конструкція додатково посилена в місцях агресії металевими пластинами 1,5 мм. Є 4 ребра жорсткості. Товщина металу конструкції – 1,5 мм. Двосистемний замок посилений двома девіаторами

Тепло- і звукоізоляція високого рівня, рама і полотно дверей заповнені мінеральною ватою

 

Стильний, сучасний європейський дизайн не залишить байдужими Ваших гостей та сусідів. Накладки МДФ товщиною 16 мм на зовнішньому та 10 мм на внутрішньому боці дверей

Характеристика

ДВЕРІ СЕРІЇ FORTE+

 

СЕРІЯ

Серія

Безпрецедентний рівень безпеки конструкції –

Характеристика

ДВЕРІ СЕРІЇ

 

Сайт виробника http://ua.steelguard.ua/

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *