Тканинні ролетні системи SUNNY

Внутрішній сонцезахист

Цікаві інтер’єрні рішення. Величезний вибір систем і тканин.
Рулонні штори, римські штори, День-Ніч, Плісе та багато іншого …

 

Рулонні штори

Рулонні штори – оригінальний і практичний спосіб оформити вікно! Рулонні штори (тканинні ролети) це практичність жалюзі з одного боку і затишна домашня атмосфера з іншого. Багатий асортимент тканин за фактурою і по світло пропускній, світло поглинаючій і світло отражающим характеристикам, дозволить легко керувати світловим потоком в приміщенні. Штора, в залежності від типу тканини, може дати повне затемнення в приміщенні, або м’яко розсіяти світло. Всі тканини мають антистатичні і пиловідштовхуючими властивостями, завдяки яким рулонна штора вимагає мінімум догляду.

Рулонні штори (ролл-штори) можуть бути не тільки самостійним оформленням вікна, але і прекрасно поєднуватися зі стандартними шторами і портьєрами, для яких рулонні штори стануть захистом від вигорання. Повітряний прошарок, який утворюється між шторою і склом перешкоджає проникненню холодного повітря взимку, а влітку зберігає прохолоду.

3D-SHADE

 

день-ніч

 

римські штори

 

ROMAN STYLE

Вперше на ринку України ексклюзивний вид рулонних штор римського стилю! У цих шторах використовуються унікальні тканини римського стилю, які складаються з двох шарів: нижній шар – прозора основа і верхній шар – жакардова тканина. Верхній шар складається з горизонтальних смуг, здатних збиратися в м’які складки, завдяки протягнутим ниткам.
Формування складок можливо тільки в повністю опущеному стані. При цьому Ви отримуєте непрозорі складки і прозорі смуги, через які можна регулювати потік сонячного світла.
Підняття тканини (намотування на вал) можливо тільки з розправленими складками. При цьому штору можна зупинити в будь-якому положенні.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *