ТМ REHAU Металопластикові вікна

 

Переваги металопластикових вікон з профілів REHAU

 

  • Якість, надійність та довговічність

Надійність вікон REHAU перевірена десятиліттями експлуатації.

 

  • Енергозбереження

Через вікна з поганою ізоляцією втрачається коштовна теплова енергія. З віконними системами REHAU Ви зможете легко контролювати енерговитрати. Високий показник теплоізоляції забезпечить низьке енергоспоживання.

 

  • Чудова шумоізоляція

 Вікна REHAU нададуть вам захист від гучного шуму з вулиці, що забеспечить вам спокій та відпочинок у будь-якому приміщенні. Адже відповідно до зони проживання та рівня оточуючого шуму можна визначити необхідний рівень звукоізоляції індивідуально для кожного вікна.

  • Підвищений захист від зламу

З вікнами REHAU, ви почуватиметеся безпечно, комфортно, спокійно та затишно. Доведено, що 80% усіх зламів та проникнень до оселі відбуваються через легкодоступність вікон та дверей. Завдяки заходам підвищеної зламобезпеки вікна REHAU захистять ваш дім від несанкціонованого проникнення, адже зламників відлякують витрати часу на відкривання вікон.

За необхідності можна підвищити клас зламобезпеки ваших вікон до RC3 завдяки додатковим елементам захисту, а це до 10 разів вищий захист у порівнянні з вікнами без механізму перешкоджання зламу.

  • Широкий вибір кольорів, форм та розмірів

Профільні системи REHAU з легкістю дозволяють втілити в життя найскладніші архітектурні рішення: від максимально великих площ засклення, до вікон особливої форми – прямокутних, круглих чи неправильної форми.

В кольоровому оформленні REHAU також відкриває безмежні можливості: з понад 40 варіантів декорів та 220 кольорів палітри RAL

Незалежно від обраного кольору ваше вікно виглядатиме як нове, навіть після багатьох років експлуатації, тому що профіль REHAU стійкий до вигорання та атмосферного впливу.

 

  • Легкі у догляді

 Високоякісні поверхні профілів REHAU стійкі до атмосферних впливів і невибагливі у догляді, саме тому вони зберігають бездоганний вигляд протягом багатьох років експлуатації.
Останньою інноваційною розробкою для легкого догляду стала високотехнологічна формула поверхні профілю (High Definition Finishing), в якому поверхня стає помітно гладкішою і не затримує бруд. Вікна з такого профілю щодня виглядають, наче нові.

 

 

Віконні системи REHAU

Euro-Design 60 / Ecosol-Design 60

 

Euro-Design 70

 

 

 

REHAU Brillant-Design

 

 

 

REHAU SYNEGO

 

REHAU GENEO

 

REHAU GENEO PHZ

 

Безмежні можливості оформлення для реалізації найрізноманітних дизайнерських рішень

 

Кольорові рішення

 

Лакування

 

Алюмінієві накладки

 

Індивідуальне оформлення вікон та дверей

 

Декоративні покриття

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *