Горизонтальні маркізи

Маркізи, безсумнівно, дуже функціональні. Крім захисту від сонячних променів, вони оберігають територію, над якою встановлені, від дощів, а також створюють тінь. Через величезний асортимент , сфера застосування маркізів досить широка.  Такі навіси додають вишуканості будинкам, ресторанам і кафе. Маркізи прекрасно справляються зі своїми безпосередніми функціями, і при цьому не загороджують вид з вікна. Крім захисту від сонця, такі моделі відмінно служать в якості додаткової поверхні для розміщення реклами, що актуально для комерційних закладів. Їх установка не відніме багато часу і сил, а через свою простоту, їх ціна невисока .

Горизонтальні ліктьові маркізи

 

Горизонтальні касетні маркізи

 

Волан

Волан пропонується в трьох різних формах – C, D, E – як на малюнку нижче. Стандартна висота волана – 21см. Край волана маркізи обшивається тасьмою. При використанні тканини PLAIN (ПВХ) доступна єдино E- форма волана.

 

Тканини

Всі акрилові тканини містять захисну пропитку ТЕФЛОН и СКОТЧГАРД. Створює це бар’єрний ефект, що підсилює водостійкість і надає тканинам брудовідштовхуючі властивості. Необхідно пам’ятати, що під впливом таких чинників як: кислі дощі, забруднення пташиним послідом, рідкі стираючі засоби (хімчистка), пропитка тканини може втрачати свої властивості.

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *