ALUTECH Ролети / рольставні на вікна

 Ролети або рольставні на вікна

Ролетні системи (іншими словами – рольставні або ролети) встановлюються на дверні або віконні прорізи для забезпечення надійного захисту приміщення від сторонніх очей, шуму, погодних умов або злому.

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що алюмінієві віконні ролети від Алютех надійні, міцні та довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при їх виробництві, перевірені часом та сертифіковані на знак якості.

dfda42437a729fd93699aef140382748
Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

  • Ролетне полотно.

Складається з пінозаповнених або екструдованих (підвищеної жорсткості) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (типорозмірний ряд від 36мм до 55мм) та 3 види екструдованих профілів (42мм, 44мм, 55мм).

  • Екструдовані направляючі шини.

Забезпечують рух ролетного полотна під час намотування його у короб. Залежно від вимог, що пред’являються до архітектурних особливостей будівлі, а також ступеня його захисту, при монтажі можуть бути  використані стандартні, посилені або спеціалізовані направляючі шини (кутові, дистанцюючі, здвоєні).

  • Захисні короба та бічні кришки.

Підбираються залежно від зовнішнього екстер’єру приміщення (45, 20-градусні, круглі або напівкруглі) та вимог до жорсткості конструкції.

  • Елементи управління ролетою.

Підбираються виходячи з розміру та ваги ролети (рольставні), а також зручності управління. Можуть бути ручні або автоматизовані (електроприводи).

Автоматика для рольставен

Автоматика дозволяє зробити управління ролетами простим та зручним, а також більш повно використовувати їх переваги. Автоматизація рольставен на вікнах має на увазі установку електроприводів та систем управління. Залежно від умов використання та бюджету, управління ролетними системами та іншими суміжними пристроями у будинку здійснюється за допомогою настінних вимикачів, пультів дистанційного керування, а також за допомогою інших систем.

69fd2eca86c0a80b6c4c2343488c7340-56950532d0683

Завдання, які вирішуються ролетними системами «АЛЮТЕХ»

Захист від сторонніх поглядівico_6

Віконні ролети – надійна охорона вашого приватного життя, тому що здатні захистити від сторонніх поглядів (що особливо актуально для мешканців перших поверхів).

 

Захист від шумуico_5

Доведено, що використання алюмінієвих профілів з пінним наповненням здатне знизити рівень сторонніх шумів, що дозволить вам ефективно працювати й приємно відпочивати.

 

ico_3Захист від негоди

Віконні ролети захистять від будь-яких несприятливих атмосферних явищ (граду, снігу, дощу, поривів вітру), які можуть завдати шкоди вашому житлу.

 

ico_2Захист від сонця

Віконні ролети здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні та захистити штори, меблі, килимові покриття від вигорання.

 

ico_1Захист від злому

Завдяки застосуванню комплектуючих унікальної конструкції, вироблених з алюмінію підвищеної міцності, ролети здатні надійно охороняти ваш будинок навіть під час вашої відсутності.

 

ico_4Економія енергії

Рольставні сприяють встановленню оптимальної температури у будинку: зберігають прохолоду в спекотні дні, а тепло – в холодні (дозволяють скоротити тепловтрати всередині приміщення до 20%).

 

 

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *