ALUTECH Хвіртки

 

 

wicket2_big

 

 • Полімерне покриття основних елементів;
 • Висока надійність з’єднань, що виключає провисання стулок у процесі експлуатації;
 • Різні види та комбінації заповнення;
 • Надійні та якісні трисекційні накладні петелі Fapim;
 • Сховане кріплення гарантує високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу;
 • Розділовий профіль дозволяє монтаж комбінованого заповнення в одній рамі;
 • Легко розбірна конструкція для усунення пошкоджень або заміни заповнення.

 

Асортимент

Переваги хвіртки

Конструкція каліточних профілів серії ADS400 передбачає можливість виконання хвіртки у pic_29єдиному стилі з конструкцією відкатних та розпашних воріт. Конфігурація профілів системи дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання та монтажу.

 Всі основні елементи конструкції виготовляються з алюмінієвого профілю, пофарбованого за допомогою полімерного покриття, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію та збільшує термін експлуатації виробів.
 • Кутові з’єднання збираються за допомогою куточка що стягує та алюмінієвого кутового з’єднувача. Все це забезпечує високу надійність з’єднання та виключає провисання хвіртки у процесі експлуатації воріт.pic_35_thumb
 • Висока технологічність системи, можливість установки різних видів заповнень та їх комбінацій дозволяє запропонувати різні за вартістю та виконанню конструкції хвіртки.
 • Стулки хвіртки фіксуються за допомогою надійних та якісних трисекційних накладних петель Fapim, які виключають провисання стулок у процесі використання готового виробу.pic_23_thumb
 • Сховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
 • Установка розділового профілю дозволяє здійснити монтаж комбінованого заповнення в одній рамі.
 • Конструкція хвіртки «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або замінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Різноманітність колірних рішень: петлі і ручки

Петлі та ручки для хвірток розпашних воріт доступні у 6 кольорах: RAL8014, RAL3004, RAL9006, RAL6005, RAL9016, RAL8017. Фурнітура вищеперелічених кольорів поставляється клієнтам без додаткової плати. Завдяки різноманітним колірним рішенням петель та ручок для хвірток або воріт розпашного типу можна домогтися стилістичної єдності усього об’єкта!

Призначення та застосування хвіртки

Для додаткового комфорту Група компаній «АЛЮТЕХ» пропонує Вам оснастити в’їзні воротаpic_33_thumb хвірткою, що стоятиме окремо. Вона забезпечить додатковий вхід на територію. Її дизайн гармонійно поєднається із зовнішнім виглядом воріт, дозволяючи створити єдність стилю.

Конфігурація профілів системи дозволяє виготовити конструкції з різними типами відкривання (ліве, праве) та монтажу.

Накладний на отвір:pic_34_thumb

 • Відкриття у двір.

Вбудований у отвір:

 • Відкриття на вулицю;
 • Відкриття у двір.

Стандартна комплектація хвіртки

 • Каркас хвіртки (профіль рами, профілі сполучні та кутові, профіль штапика).
 • Заповнення (сендвіч-панель, алюмінієвий або ролетний профіль).
 • Комплектація для хвіртки (упор бічний, комплект петель, стовпи для кріплення алюмінієві, натискний гарнітур).
 • Упаковка

Хвіртка оснащена сучасною та зручною ручкою від європейського виробника.

Додаткові опції

У якості корисної опції у хвіртку може бути встановлена електрозасувка яку можна встановлювати спільно із домофонами та іншими системами контролю доступу. Установка проводиться у заздалегідь підготовлений паз відповідної планки хвіртки.

Хвіртка у в’їзних воротах може бути доповнена:

 •  Доводчиком важільним. Дану опцію можна встановлювати на хвіртки ADS400 усіх розмірів; він призначений для роботи в особливо холодних умовах (до – 420C). Завдяки доводчику можна контролювати необхідне для закриття зусилля.
 • Електроклямкою. Роботу елемента легко поєднати із системами контролю доступу (кодові панелі, безконтактні карти, домофони та ін). Елемент встановлюють у попередньо підготовлений паз відповідної планки хвіртки. Хвіртку можливо встановити також під в’їзні ворота серії «Comfort». Термін користування конструкцією воріт ADS400 з такою хвірткою буде істотно збільшений.

 

pic_38

 

Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 у рівній мірі будуть відповідати архітектурі як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу у класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) та кольорам панелей, в’їзні ворота ідеально поєднуються із будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Типи панелей

Профілі роликової прокатки AG / 77, AG / 77H, PD / 77

 • Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні характеристики та тривалий термін експлуатації полотна воріт або хвіртки з заповненням із профілю роликової прокатки.
 • Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень та зменшує до мінімуму деформацію профілів.
 • Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання або подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування або відшаровування, високу стійкість до корозії.

pic_13

 

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37, 82 і 87 мм

Суцільне заповнення алюмінієвим профілем шириною 87 мм з перепадом по висоті дозволяє створити індивідуальний стиль фасаду.

Використання профілів різної ширини та кольору для виготовлення воріт дають можливість втілити до готової конструкції різні колірні рішення. Щоб створити різноманітні по вигляду та кольору конструкції воріт, можна змінювати ширину, колір та крок профілів. Для цього використовується розріджене заповнення алюмінієвим профілем 37 і / або 82 мм.

Якісні алюмінієві сплави

 • Застосування алюмінієвих сплавів при виробництві основних елементів конструкції відкатних воріт або хвірток, а також заповнення виключає корозію та забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.
 • Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

Якість порошкового фарбування

Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування та відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття.

Високі антикорозійні властивості покриття

Забезпечують тривалу експлуатацію в’їзних воріт або хвірток в умовах дії агресивного середовища. Це особливо актуально для приморських регіонів, де характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору та йоду.

Кольорова гама алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні та представлені у різних кольорах: від класичних білого та коричневого до оригінальних – червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

pic_14

Економічні варіанти заповнення

Конструкція воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника.
В алюмінієву раму воріт або хвіртки можна встановити профільований лист, дерев’яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

 

 

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *