Alutech Розпашні ворота

 • Більше 20 варіантів конструктивних рішень розпашних воріт, різних за вартістю та виконанню;
 • Основні елементи конструкції виготовляються із алюмінієвого профілю з полімерним покриттям;
 • Висока надійність з’єднань, що виключає провисання стулок у процесі експлуатації;
 • Надійні та якісні трисекційні накладні петелі Fapim;
 • Сховане кріплення гарантує високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу;
 • Легко розбірна конструкція для усунення пошкоджень або заміни заповнення.

Призначення та застосування

Розпашні ворота являють собою дві стулки, закріплені до стовпів отвору за допомогою трьох секційних петель. Стулки воріт складаються з рам, зібраних з алюмінієвих профілів, у які встановлено заповнення. Заповнення може розташовуватися як всередині рами (вбудований тип монтажу), так і зовні (накладний тип монтажу). За бажанням замовника можна виготовити полотно розпаних воріт із суцільним, розрідженим або комбінованим заповненням. Заповнення можна встановити горизонтально або вертикально.

Для забезпечення додаткової жорсткості, та можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, який входить у стандартну комплектацію.

Переваги розпашних воріт

Висока технологічність системи, широка кольорова гама, можливість установки різних за структурою, матеріалу і виконанням заповнень та їх комбінацій, дозволяють створити та запропонувати дійсно унікальні конструкції автоматичних розпашних воріт.

 • Унікальна конфігурація профілів серії ADS400 дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві більше ніж 20 варіантів конструктивних рішень розпашних воріт, різних за вартістю та виконанню.
 • Всі основні елементи конструкції розпашних воріт для дачі виготовляються із алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, включаючи захист від корозії та збільшує термін експлуатації виробів.
 • Профілі рами обробляються під кутом 45˚. При складанні кутових з’єднань використовується кнопковий куточок що стягує та алюмінієвий кутовий з’єднувач. Все це забезпечує високу надійність з’єднання та виключає можливе провисання стулок у процесі експлуатації розпашних воріт.
 • Стулки розпашних воріт фіксуються за допомогою надійних та якісних трисекційних накладних петель Fapim, які виключають провисання стулок у процесі використання готового виробу.
 • Сховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
 • Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або змінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

 

Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 у рівній мірі будуть відповідати архітектурі як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу у класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) та кольорам панелей, в’їзні ворота ідеально поєднуються із будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Типи панелей

Ворота із сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт та надають котеджу елементи престижу та індивідуальності.

 


Висока міцність та стійкість до вітрових та ударних навантажень

 • Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» – одна з найміцніших панелей у Європі. Її товщина 45 мм, pic_12_thumbщо визначає стійкість в’їзних воріт та хвірток до вітрових або ударних навантажень.
 • Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46-47 кг / м3) забезпечує жорсткість полотна воріт та високу стійкість до деформації.
 • Кожна сендвіч-панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність та еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями.

По всьому периметру заповнення між штапиком та сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликової прокатки AG / 77, AG / 77H, PD / 77

 

 • Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні характеристики та тривалий термін експлуатації полотна воріт або хвіртки з заповненням із профілю роликової прокатки.
 • Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень та зменшує до мінімуму деформацію профілів.
 • Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання або подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування або відшаровування, високу стійкість до корозії

 

pic_13

 

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37, 82 і 87 мм

Суцільне заповнення алюмінієвим профілем шириною 87 мм з перепадом по висоті дозволяє створити індивідуальний стиль фасаду.

Використання профілів різної ширини та кольору для виготовлення воріт дають можливість втілити до готової конструкції різні колірні рішення. Щоб створити різноманітні по вигляду та кольору конструкції воріт, можна змінювати ширину, колір та крок профілів. Для цього використовується розріджене заповнення алюмінієвим профілем 37 і / або 82 мм.

Якісні алюмінієві сплави

 

 • Застосування алюмінієвих сплавів при виробництві основних елементів конструкції відкатних воріт або хвірток, а також заповнення виключає корозію та забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.
 • Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

 

Якість порошкового фарбування

Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування та відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття.

Високі антикорозійні властивості покриття

Забезпечують тривалу експлуатацію в’їзних воріт або хвірток в умовах дії агресивного середовища. Це особливо актуально для приморських регіонів, де характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору та йоду.

Кольорова гама алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні та представлені у різних кольорах: від класичних білого та коричневого до оригінальних – червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

pic_14

Економічні варіанти заповнення

Конструкція воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника.
В алюмінієву раму воріт або хвіртки можна встановити профільований лист, дерев’яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

Технічні характеристики

 

Конструкція розпашних воріт

Конструкція автоматичних розпашних воріт «АЛЮТЕХ» відрізняється надійністю та довговічністю, високими характеристиками міцності профілів та якісними комплектуючими для розпашних воріт.

 

 

1. Стовп отвору
5. Упор бічний 8. Электропривід
2. Паркан 6. Упор центральний 9. Засув
3. Стулка воріт 7. Кронштейн кріплення електроприводу до стулки 10. Кронштейн кріплення електроприводу до стовпа отвору
4. Стулка воріт

Типи монтажу розпашних воріт та хвірток

Накладний на отвір:

 • відкриття у двір.

Вбудований в отвір:

 • відкриття на вулицю;
 • відкриття у двір.

Розпашніні ворота – стандартна комплектація

 • Каркас воріт
  (Профіль рами, профілі сполучні і кутові, профіль штапика, імпост)
 • Заповнення
  (Сендвіч-панель, алюмінієвий або ролетний профіль)
 • Комплектація для распашних воріт:
  (Засув, упор центральний, упори бічні, комплект петель, стовпи для кріплення сталеві, ручка для ручного відкривання)
 • Упаковка

Для замикання воріт використовується засув, який входить в стандартну комплектацію. Розпашні ворота для дачі також комплектуються центральним та бічними упорами.

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *