ALUTECH Секції огорожі

 • Можливість виготовлення у єдиному стилі із воротами серії ADS400;
 • Різні типи монтажу (накладний, вбудований);
 • Широкий асортимент заповнень (сендвіч-панель, AG77, алюмінієвий профіль шириною 87, 82 і 37 мм);
 • Ремонтопридатність;
 • Висока надійність;
 • Простий монтаж.

Асортимент

Для виготовлення секцій огорож використовується алюмінієвий профіль шириною 68 мм, що дає можливість побудувати міцну та надійну конструкцію, яка дозволяє виготовляти секції з максимальними розмірами 5000 × 3210 мм.

Дизайн огороджень ADS400 гармонійно поєднується із зовнішнім виглядом в’їзних воріт, дозволяючи створити єдність стилю.

Секції огорожі серії ADS400 поєднують у собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність, сучасний дизайн та гарантують наступні переваги:

 • Можливість виготовлення у єдиному стилі із воротами серії ADS400;
 • Різні типи монтажу (накладної, вбудований);
 • Широкий асортимент заповнень (сендвіч-панель, AG77, алюмінієвий профіль шириною 87, 82 і 37 мм);
 • Ремонтопридатність;
 • Висока надійність;
 • Простий монтаж.

Конструкція огороджень передбачає накладний та вбудований варіанти установки. Для більш простого монтажу до базового комплеку входять кронштейні кріплення.

Стандартна палітра рами представлена 7 варіантами: RAL9016 білий, RAL8014 коричневий, RAL8017 шоколадний, RAL3004 червоний рубін, RAL5010 синій, RAL6005 зелений мох, RAL9006 сріблястий металік.

За бажанням, Секції огорожі серії ADS400 можна забарвити у будь-який колір за шкалою RAL (на додаткових умовах).

Різноманітність колірної гами заповнення дозволить з легкістю підібрати колір конструкції  секцій огорожі, в’їзних воріт та хвіртки, а також створити єдність архітектурного стилю вашого будинку та навколишньої оригінально оформленої території

Конструкція секцій огорож передбачає можливість виготовлення полотна від стандартних варіантів до економічних. В алюмінієву раму можна встановити, сендвіч-панель, профіль роликового прокату AG / 77, алюмінієвий профіль, профільований лист, дерев’яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

 Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 у рівній мірі будуть відповідати архітектурі як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу у класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) та кольорам панелей, в’їзні ворота ідеально поєднуються із будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Ворота із сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт та надають котеджу елементи престижу та індивідуальності.

Висока міцність і стійкість до вітрових і ударних навантажень

 • Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» – одна з найміцніших панелей у Європі. Її товщина 45 мм, pic_12_thumbщо визначає стійкість в’їзних воріт та хвірток до вітрових або ударних навантажень.
 • Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46-47 кг / м3) забезпечує жорсткість полотна воріт та високу стійкість до деформації.
 • Кожна сендвіч-панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність та еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями.

По всьому периметру заповнення між штапиком та сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликової прокатки AG / 77, AG / 77H, PD / 77

 • Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні характеристики та тривалий термін експлуатації полотна воріт або хвіртки з заповненням із профілю роликової прокатки.
 • Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень та зменшує до мінімуму деформацію профілів.
 • Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання або подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування або відшаровування, високу стійкість до корозії.

pic_13

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37, 82 і 87 мм

Суцільне заповнення алюмінієвим профілем шириною 87 мм з перепадом по висоті дозволяє створити індивідуальний стиль фасаду.

Використання профілів різної ширини та кольору для виготовлення воріт дають можливість втілити до готової конструкції різні колірні рішення. Щоб створити різноманітні по вигляду та кольору конструкції воріт, можна змінювати ширину, колір та крок профілів. Для цього використовується розріджене заповнення алюмінієвим профілем 37 і / або 82 мм.

 

Якісні алюмінієві сплави

 • Застосування алюмінієвих сплавів при виробництві основних елементів конструкції відкатних воріт або хвірток, а також заповнення виключає корозію та забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.
 • Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

Якість порошкового фарбування

Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування та відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття.

Високі антикорозійні властивості покриття

Забезпечують тривалу експлуатацію в’їзних воріт або хвірток в умовах дії агресивного середовища. Це особливо актуально для приморських регіонів, де характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору та йоду.

Кольорова гама алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні та представлені у різних кольорах: від класичних білого та коричневого до оригінальних – червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

colors

Економічні варіанти заповнення

Конструкція воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника.
В алюмінієву раму воріт або хвіртки можна встановити профільований лист, дерев’яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

 

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *