ALUTECH Відкатні ворота серії ADS400

Відкатні ворота

 

507ea45eab461ecb17b321328b94260a

 • Більше 20 варіантів заповнення полотна;
 • Полімерне покриття основних елементів;
 • Універсальний алюмінієвий профіль шини, поєднаний з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність та надійність конструкції зсувних воріт;
 • Мінімальний робочий ресурс 25 000 циклів відкриття або закриття;
 • Сховане кріплення гарантує високу ступінь захисту;
 • Безшумна робота за рахунок опорних роликів із склонаповненого поліаміду й нейлонової зубчастої рейки;
 • Ремонтопридатна конструкція для усунення пошкоджень або заміни заповнення.

Призначення та застосування автоматичних воріт серії ADS400

Компанія Alutech вдосконалила пристрій в’їзних воріт та створила продукт нового покоління – відкатні автоматичні ворота серії ADS400, які займуть гідне місце як на дачі, так і на промислових об’єктах.

В’їзні ворота «Алютех» поєднують у собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність та естетичний дизайн. Покращений варіант зсувних воріт привертає доступною ціною, терміном експлуатації не менш ніж 15 років, можливістю установки більше 20 варіантів заповнень полотна воріт різними матеріалами – алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого заповнення, сендвіч-панеллю товщиною 45 мм, ролетних профілів AG / 77, листовим матеріалом (профнастилом , дерев’яною дошкою), високою якістю комплектуючих та ремонтопридатністю.

Розсувні автоматичні ворота нової серії ADS400 представлені у такому широкому асортименті, що споживачеві не складе труднощів, виходячи зі своїх запитів та можливостей, вибрати оптимальний варіант конструкції воріт.

Переваги відкатних воріт

Сучасна та постійна система контролю на кожному з етапів розробки та виробництва продукту забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.

 • Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість установки більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна автоматичних зсувних воріт.
 • Використання різних заповнень дозволяє втілити у готових виробах різні за вартістю та виконанню конструкції – від елітних до економічних.
 • pic_7_thumbВсі основні елементи конструкції воріт виготовляються з алюмінієвого профілю із полімерним покриттям, яке надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, включаючи корозію та збільшує термін експлуатації виробів.
 • Універсальний алюмінієвий профіль шини 96х177 мм, суміщений з профілем рами, pic_4_thumbзабезпечує високу жорсткість, міцність та надійність конструкції зсувних воріт.
 • Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання та закривання воріт, що орієнтовно відповідає 15 pic_5_thumbрокам експлуатації воріт (по чотири відкривання та закривання воріт щодня протягом усього періоду).
 • Сховане кріплення гарантує більш pic_6_thumbвисоку ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
 • Безшумність роботи розсувних воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами зі склонаповненого поліаміду та нейлонової зубчастої рейки.
 • Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або змінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 у рівній мірі будуть відповідати архітектурі як сучасного будинку в стилі hi-tech, так і котеджу у класичному виконанні.

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) та кольорам панелей, в’їзні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

Типи панелей

Ворота із сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт та надають котеджу елементи престижу та індивідуальності.

 

 

Висока міцність та стійкість до вітрових або ударних навантажень

 • Сендвіч-панель «АЛЮТЕХ» – одна з найміцніших панелей у Європі. Її товщина 45 мм, pic_12_thumbщо визначає стійкість в’їзних воріт та хвірток до вітрових або ударних навантажень.
 • Підвищена щільність пінополіуретанового наповнювача (46-47 кг / м3) забезпечує жорсткість полотна воріт та високу стійкість до деформації.
 • Кожна сендвіч-панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігає високу механічну міцність та еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями.

По всьому периметру заповнення між штапиком та сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликової прокатки AG / 77, AG / 77H, PD / 77

 • Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні характеристики та тривалий термін експлуатації полотна воріт або хвіртки з заповненням із профілю роликової прокатки.
 • Рівномірне пінозаповнення гарантує високу стійкість до навантажень та зменшує до мінімуму деформацію профілів.
 • Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання або подряпин, УФ-випромінювання та перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування або відшаровування, високу стійкість до корозії.pic_13

 

Алюмінієві екструдовані профілі різної ширини: 37, 82 і 87 мм

Суцільне заповнення алюмінієвим профілем шириною 87 мм з перепадом по висоті дозволяє створити індивідуальний стиль фасаду.

Використання профілів різної ширини та кольору для виготовлення воріт дають можливість втілити до готової конструкції різні колірні рішення. Щоб створити різноманітні по вигляду та кольору конструкції воріт, можна змінювати ширину, колір та крок профілів. Для цього використовується розріджене заповнення алюмінієвим профілем 37 і / або 82 мм.

Якісні алюмінієві сплави

 • Застосування алюмінієвих сплавів при виробництві основних елементів конструкції відкатних воріт або хвірток, а також заповнення виключає корозію та забезпечує тривалий термін експлуатації виробів.
 • Для виробництва профілів використовуються тільки первинні сплави.

Якість порошкового фарбування

Лакофарбове покриття профілів «АЛЮТЕХ» характеризується високою стійкістю до корозії, механічного впливу, стійкістю до розтріскування та відшаровування, стабільністю блиску глянцевого покриття.

Високі антикорозійні властивості покриття

Забезпечують тривалу експлуатацію в’їзних воріт або хвірток в умовах дії агресивного середовища. Це особливо актуально для приморських регіонів, де характерна велика кількість солей в повітрі, зокрема іонів хлору та йоду.

Кольорова гама алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянцеву структуру поверхні та представлені у різних кольорах: від класичних білого та коричневого до оригінальних – червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.pic_14

Економічні варіанти заповнення

Конструкція воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника.
В алюмінієву раму воріт або хвіртки можна встановити профільований лист, дерев’яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

 

 

Технічні характеристики

Конструкція відкатних самоутримних воріт

Відкатні ворота являють собою самоутримну конструкцію, у якій алюмінієва рама воріт із заповненням переміщається по роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за прорізом).pic_11

1. Стовп отвору 5. Уловлювач нижній 9. Стовп додадковий з роликами
2. Паркан 6. Кронштейн кріплення 10. Розкос
3. Полотно 7. Опорна рама 11. Двигун
4. Уловлювач верхній 8. Стовп що утримує з роликами 12. Засув

Правильний монтаж розсувних воріт дозволяє без праці відкривати або закривати ворота вручну. Для замикання використовується засув, який входить в базову комплектацію.

Додаткова комплектація автоматичних в’їзних воріт

Зсувні ворота виробництва «АЛЮТЕХ» можуть комплектуватися наступними елементами:

 • рамою опорною для бетонування;
 • стовпом підтримуючим та розкосом;
 • рейкою зубчастою.

Для додаткового комфорту відкатні ворота для дачі та промислових об’єктів можна окремо доповнити хвірткою, яка забезпечить зручний прохід на територію.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *